Novinky - ARCHIV korespondenčního šachu

Homepage Poháry - Cups Turnaje ICCF Tournament Turnaje družstev
Novinky Turnaj veteránů Veterans Memoriály Memorials Top turnaje
Nápověda Help Přátelská utkání MČR jednotlivců CZE Ostatni
Aktualizováno:   22.07. 2024
 

22.07.2024
V sekci Turnaje družstev ukončeno 10MCR_3DW_1L (TD Židů)
21.06.2024
V sekci Poháry zahájen SummerCup_08 (TD Beneš)
11.06.2024
V sekci Poháry ukončen WinterCup_06 (TD Beneš)
01.06.2024
V sekci Poháry ukončen SummerCup_07 (TD Beneš)
16.05.2024
V sekci MČR jednotlivců ukončen turnaj MČR semifinále_57 (TD Nývlt)
02.04.2024
Nové turnaje: 8.SprintCup_105462, 3.AprilCup_105501, 4.MayCup_105502
01.04.2024
CELKOVÉ DOPLNĚNÍ VE VŠECH SEKCÍCH ARCHÍVU!

11.08.2022
V sekci Top turnaj CZ20_Lomnice15 (89733) X.kat. (TD Glaser).
10.08.2022
V sekci Top turnaj WS_SIM_B18 (91298) VI.kat. (TD Tinture).
02.08.2022
V sekci Top turnaj WS_SIM_B16 (90478) VI.kat. (TD Tinture).
24.07.2022
V sekci Top turnaj WS_MN_A28 (96662) VI.kat. (TD Ruggeri).
19.07.2022
V sekci Top turnaj ICCF70_Elite C (87633) XIII.kat. (TD Kryžanovski).
17.07.2022
V sekci Top turnaj GCM07_A (84573) VII.kat. (TD Korže).
16.07.2022
V sekci Top turnaj XV_AEAC_ Final (87143) VI.kat. (TD Sanchez).
16.05.2022
V sekci Top turnaj WC43_SF08 VIII.kat. (TD Myakutin).
03.04.2022
V sekci Top turnaj WC43_SF04 VIII.kat. (TD Myakutin).
01.04.2022
V sekci Top turnaj PanAm_IC2013_F VI.kat. (TD Schakel).
24.03.2022
V sekci Top turnaj WC44_SF1 VIII.kat. (TD Myakutin).
19.03.2022
V sekci Top turnaj VZ_Ch.C_7 VI.kat. (TD Bidermann).
09.03.2022
V sekci Top turnaj WS_MN_A14 V.kat. (TD Ruggeri).
13.02.2022
Doplněno: V sekci Top turnaj WS_MN_A6 V.kat. (TD Ruggeri), Ger_M_08_B VIII. kat. (TD Staroske) a 32MCRW_F (TD Beneš).
30.11.2021
V sekci Top turnaj WC42_SF04 VIII.kat (TD Myakutin).
30.11.2021
V sekci Memoriály MT_Kýhos (TD Nývlt).
30.11.2021
V sekci Memoriály MT_Smolka (TD Nývlt).
30.11.2021
V sekci Top turnaj 38PCR_F (TD Glaser).
30.11.2021
V sekci Top turnaj CZ19_Doubrava VII.kat (TD Glaser).
30.11.2021
V sekci Přátelská utkání CUB_CZE_2019 (TD Volf).
30.11.2021
V sekci Přátelská utkání WLS_CZE_2019 (TD Volf).
18.10.2021
V sekci Top turnaj I_TAA_CUB_06A_1 VI.kat (TD Pirš).
18.10.2021
V sekci Top turnaj BCCC_20_22 VII.kat (TD Anderson).
16.10.2021
V sekci Top turnaj I_TAA_CUB_05 V.kat (TD Menendez).
10.10.2021
V sekci Top turnaj WS_SIM_B9 VI.kat (TD Tinture).
25.09.2021
V sekci Top turnaj WS_GMN_A3 XI.kat (TD Millstone).
24.09.2021
V sekci Top turnaj MT_Richardson VII.kat (TD Anderson Gordon).
25.08.2021
V sekci Top turnaj GCM06_A VI.kat (TD Fourie).
23.08.2021
V sekci Top turnaj I_TAA_CUB_06A_1 VI.kat (TD Pirš).
10.08.2021
V sekci Top turnaj WS_GMN_A4 XI.kat (TD Millstone).
21.07.2021
V sekci Top turnaj MT_Strautins X.kat (TD Paine).
20.07.2021
V sekci Top turnaj WC38_CT02 X.kat (TD Mertello).
13.07.2021
V sekci  Turnaje družstev 14MCR_4DW_1L (TD Beneš).
04.07.2021
V sekci  Turnaj veteránů Veterans 18MCRV_F a 19MCRV_F  (TD Nývlt).
28.06.2021
V sekci  Turnaje ICCF Tournament CCO19_F_1S XI.kat a CCO19_F_4S VI.kat (TD Klauner).
22.06.2021
V sekci  Top turnaj WC42_SF05 VIII.kat (TD Myakutin).
20.06.2021
V sekci  Top turnaj 3MAB_2020_0B VII.kat (TD Martello).
04.06.2021
V sekci  Top turnaj MT_Flores_B VII.kat (TD Sanchez).
03.06.2021
V sekci  Top turnaj 3MAB_VEN_0B VII.kat (TD Martello).
24.05.2021
V sekci  Top turnaj ESP_MG4_A VII.kat (TD Huguet).
24.05.2021
V sekci  Top turnaj CZE_PinkasM_02 VI.kat (TD Mrkvička).
23.05.2021
V sekci  Top turnaj CL2019_B1_1S  V.kat (TD Rogemont).
22.05.2021
V sekci  Top turnaj CL2019_B1_3S  V.kat (TD Rogemont).
22.04.2021
V sekci  Top turnaj Russia25_SF5 V.kat (TD Razumikhin).
16.04.2021
V sekci  Poháry-Cup ukončen turnaj CZE/CUP/F39 V.kat. (TD Nývlt).
10.04.2021
V sekci  Top turnaj 2nd_IZIT_SF_A V.kat (TD Figllo).
08.04.2021
V sekci  Top turnaj Danube_6_1S IX.kat (TD Staroske).
05.04.2021
V sekci  Top turnaj 3MAB2020_O6 VI.kat (TD Relyea).
02.04.2021
V sekci  Top turnaj Russia25_SF8 V.kat (TD Razumikhin).
01.04.2021
V sekci  Top turnaj WS_GMN_B2 IX.kat (TD Millstone).
29.03.2021
V sekci  Top turnaj WS_MN_A3 V.kat (TD Ruggerovi).
20.03.2021
V sekci  Top turnaj GER_GM07A XIII.kat (TD Starostka).
19.03.2021
V sekci  Top turnaj 3MAB_2020_VEN_0D V.kat (TD Jansen).
08.03.2021
V sekci  Top turnaj WC22_SF9 V.kat (TD Vugt).
06.03.2021
V sekci  Top turnaj WS43_SF01 VIII.kat (TD Myakutin).
05.03.2021
V sekci  Top turnaj WS_GMN_A2 X.kat (TD Millstone).
19.02.2021
V sekci  Top turnaj WS_SIM_A3 VIII.kat (TD Tinture).
18.02.2021
V sekci  Top turnaj Russia 25_SF4 V.kat (TD Kazumikchin).
17.02.2021
V sekci  Top turnaj CT21_Final VII.kat (TD Lubas).
04.02.2021
V sekci  Top turnaj WS_GMN_B1 IX.kat (TD Millstone).
10.01.2021
V sekci  Top turnaj WC38_CT01 X.kat (TD Martello).
05.01.2021
V sekci  Top turnaj 3CSP_7VEN_GA9 VII.kat (TD Martello).
26.12.2020
V sekci  Top turnaj MT_Pyrich_S02 VIII.kat (TD Dearnley).
24.12.2020
V sekci  Top turnaj EU_2019_CT06 VIII.kat (TD Caressa).
21.12.2020
V sekci  Top turnaj WC43_SF03 VIII.kat (TD Myakutin).
12.12.2020
V sekci  Top turnaj 3CSP_7VEN_GA8 VI.kat (TD Martello).
08.12.2020
V sekci  Top turnaj WC42_SF03 VIII.kat (TD Myakutin).
07.12.2020
V sekci  Top turnaj Interzonal_TT10 VIII.kat (TD Wojnar).
03.12.2020
V sekci  Top turnaj GER_CM05_A VI.kat (TD Vinchev).
30.11.2020
V sekci  Top turnaj MT_Stern_CF_A V.kat (TD Stradske).
29.11.2020
V sekci  Přátelská utkání CZE_MEX_2019 (TD Lorenc).
24.11.2020
V sekci  Top turnaj WS_SIM_B5 VI.kat (TD Tinture).
21.11.2020
V sekci  Top turnaj GER_M08_A IX.kat (TD Korže).
19.11.2020
V sekci  Top turnaj 3CSP_7VEN_GA7 VI.kat (TD Martello).
10.11.2020
V sekci  Top turnaj CUB_CapaB VIII.kat (TD Martello).
30.10.2020
V sekci  Top turnaj WC38_CT03 X.kat (TD Martello).
29.10.2020
V sekci  Top turnaj ROU_100_A IX.kat (TD Demian).
27.10.2020
V sekci  Top turnaj 3CSP_7VEN_GA4 VI.kat (TD Martello).
16.10.2020
V sekci  Top turnaj MT_Muneret X.kat (TD Rogemont).
15.10.2020
V sekci  MČR jednotlivců - Championschips turnaj 31MČRW_F (TD Nývlt).
25.09.2020
V sekci  Top turnaj 3CSP_7VEN_GA1 VI.kat (TD Martello).
18.09.2020
V sekci  Top turnaj SlavCup_TT6_2S VII.kat (TD Myakutin).
10.09.2020
V sekci  Top turnaj Baltic_Sea_10_1S X.kat (TD Wikman).
10.09.2020
V sekci  Top turnaj Baltic_Sea_10_4S VI.kat (TD Witkam).
10.09.2020
V sekci  Top turnaj CZE18_Jizera11 V.kat (TD Mrkvička).
10.09.2020
V sekci  Top turnaj WC41_SF01 VIII.kat (TD Myakutin).
10.09.2020
V sekci  Top turnaj WS_GMN_057 VII.kat (TD Millstone).
10.09.2020
V sekci  Top turnaj WS_GMN_066 VIII.kat (TD Millstone).
10.09.2020
V sekci  Top turnaj GER_M06_B VIII.kat (TD Kožark).
10.09.2020
V sekci  Top turnaj GER_M07_E VII.kat (TD Staroske).
10.09.2020
V sekci  Top turnaj GER_M07_C VII.kat (TD Staroske).
10.09.2020
V sekci  Top turnaj GER_M07_B VIII.kat (TD Starostke).
10.09.2020
V sekci  Top turnaj ESP_MG3_A XI.kat (TD Rodenas).
09.09.2020
V sekci  Top turnaj BRA_CXEB_50A XII.kat (TD Blaner).
08.09.2020
V sekci  Top turnaj GER_AM04_A XI.kat (TD Korže).
31.08.2020
V sekci  Top turnaj BLR_BL5 VII.kat (TD Dubko).
30.08.2020
V sekci  Top turnaj CLW_III_1S VIII.kat (TD Martello).
20.08.2020
V sekci  Top turnaj WS_MN_A2 V.kat (TD Ruggeri).
18.08.2020
V sekci  Top turnaj Dop_2019_A VII.kat (TD Soderberg).
12.08.2020
V sekci  Top turnaj ESP_MG3_B VII.kat (TD Guevara).
05.08.2020
V sekci  Top turnaj WC42_SF07 VIII.kat (TD Myakutin).
04.08.2020
V sekci  Top turnaj EU_C2019_CT07 VIII.kat (TD Caressa).
24.07.2020
V sekci  Top turnaj RUS_C12_Final XII.kat (TD Pavlikov).
23.07.2020
V sekci  Top turnaj MT_Pyrich_S03 VII.kat (TD Paine Kevin).
10.07.2020
V sekci  Top turnaj GER_CM05_B V.kat (TD Vinchev).
30.06.2020
V sekci  Top turnaj WS_SIM_B1 V.kat (TD Tinture).
28.06.2020
V sekci  Top turnaj WS_MN_A1 V.kat (TD Ruggeri).
10.06.2020
V sekci  Top turnaj MT_Lafarga_B XII.kat (TD Sanchez).
09.06.2020
V sekci  Top turnaj EU_C2019_CT04 VIII.kat (TD Caressa).
08.06.2020
V sekci  Top turnaj MT_Soltau XV.kat (TD Korže).
07.06.2020
V sekci  Top turnaj ROU_100_B VI.kat (TD Demian).
05.06.2020
V sekci  Top turnaj CZE_PinkasM_01 (TD Glaser).
27.05.2020
V sekci  Top turnaj GER_CM04_A VII.kat (TD Glaser).
21.05.2020
V sekci  Top turnaj WS_GMN_069 VII.kat (TD Millstone).
20.05.2020
V sekci  Top turnaj WS_GMN_062 VIII.kat (TD Millstone).
19.05.2020
V sekci  Top turnaj AJEC_Jub80_F VII.kat (TD Tinture).
11.04.2020
V sekci  Top turnaj WC42_SF_01 VIII.kat (TD Myakutin).
03.04.2020
V sekci Přátelská utkání CZE_ROU_2017 výsledkem 30:34 (TD Figlio).
31.03.2020
V sekci Top turnaje ukončen turnaj MT_van_Oosterom XVI.kat (TD Jansen).
30.03.2020
V sekci Turnaj veteránů ukonče poštovní turnaj MT_Jerabek (TD Nývlt).
16.03.2020
V sekci Top turnaje ukončen turnaj WLS_SRCCC_19_D1 VI.kat (TD Wakeham).
15.03.2020
V sekci Top turnaje ukončen turnaj EU_C2018_CT04 VIII.kat (TD Caressa).
14.03.2020
V sekci Top turnaje ukončen turnaj WC42_SF02 VIII.kat (TD Myakutin).
13.03.2020
V sekci Top turnaje ukončen turnaj USA_2017_B VIII.kat (TD Cambell).
12.03.2020
V sekci Top turnaje ukončen turnaj  2TPA_VEN_2F V.kat (TD Relyea).
11.03.2020
V sekci Top turnaje ukončen turnaj WLS_Inv_7 VI.kat  (TD Wakeham).
10.03.2020
V sekci Přátelská utkání CZE_NED_2018 výsledkem 36:34  (TD Wojnar).
09.03.2020
V sekci Top turnaje ukončen turnaj 2TPA_VEN_2E V.kat (TD Relyea).
07.03.2020
V sekci Top turnaje ukončen turnaj WS_GMN_ 065 VII.kat (TD Millstone).
05.03.2020
V sekci Top turnaje ukončen turnaj EU_TC10_F_2S XI.kat (TD Klauner).
04.03.2020
V sekci Top turnaje ukončen turnaj GER_GM06_B XII.kat (TD Korže).
03.03.2020
V sekci Top turnaje ukončen turnaj 2TPA_VEN_1B VII.kat (TD Martello).
14.02.2020
V sekci Top turnaje ukončen turnaj WC37_CT02 X.kat (TD Martello).
06.02.2020
V sekci Top turnaje ukončen turnaj 2TPA_VEN_2B V.kat (TD Martello).
04.02.2020
V sekci Top turnaje ukončen turnaj ESP_MG2_A XI.kat (TD Sanchez).
02.02.2020
V sekci Top turnaje ukončen turnaj 2TPA_VEN_1A VII.kat (TD Albert).
26.01.2020
V sekci Pohára - Cups ukončen turnaj Autumn Cup_02 (TD Friča).
25.01.2020
V sekci Top turnaje ukončen turnaj EU_C2018_CT03 VIII.kat (TD Caressa).
23.01.2020
V sekci Top turnaje ukončen turnaj BCCC_18_20 VI.kat (TD Anderson).
19.01.2020
V sekci Top turnaje ukončen turnaj MT_Zavanelli_A XII.kat (TD Millstone).
16.01.2020
V sekci Top turnaje ukončen turnaj MT_Roos V.kat (TD Rogemont).
15.01.2020
V sekci Pohára - Cups ukončen turnaj Summer Cup_02 (TD Friča).
14.01.2020
V sekci Top turnaje ukončen turnaj WS_GMN_067 VIII.kat (TD Millstone).
03.01.2020
V sekci Top turnaje ukončen turnaj MT_Sarosy V.kat (TD Demian).
29.12.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj GER_M07_A IX.kat (TD Staroske).
28.12.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj CUB_Capablanca_B VII.kat (TD Martello).
26.12.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj ESP_MG2_C V.kat (TD Sanchez).
20.12.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj EU_TC10_F_3 X.kat (TD Klauner).
13.12.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj GER_CM05_D V.kat (TD Vinchev).
12.12.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj WC41_SF04 VIII.kat (TD Myakutin).
10.12.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj  EU_TC11_SF3_3 VII.kat (TD Glaser ).
09.12.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj EU_TC10_F_5S IX.kat (TD Klauner).
04.12.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj GER_AM03_A XII.kat (TD Glaser).
26.11.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj EU_TC11_SF3_6 VI.kat (TD Glaser).
19.11.2019
V sekci Poháry - Cups ukončen turnaj 37PCR_F (TD Nývlt).
10.11.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj EU_TC11_SF1_4 VII.kat (TD Glaser).
30.10.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj RUS_25Y_Silver X.kat (TD Myakutin).
29.10.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj WC37_CT03 X.kat (TD Martello).
28.10.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj WC41_SF02 VIII.kat (TD Myakutin).
19.10.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj EU_C2017_CT05 VIII.kat (TD Myakutin).
18.10.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj USA_2017_C V.kat (TD Tseng).
18.10.2019
V sekci MČR jednotlivců - Championschips ukončen turnaj MCRW_F V.kat (TD Nývlt).
16.10.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj WS_GMN_064 VIII.kat (TD Millstone).
14.10.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj GER_AM04_C 10.kat (TD Staroske).
30.09.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj 5Feadapven_CS_A5 VI.kat (TD Martello).
27.09.2019
V sekci Turnaje družstev ukončen 13MCR_4DW_1L (CZE/TC13/4P) (TD Židů).
26.09.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj EU_TC11_SF2_3 VIII.kat (TD Glaser).
25.09.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj EU_C71_F X.kat (TD Myakutin).
20.09.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj ESP_MG2_B VIII.kat (TD Rodenas).
12.09.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj 5Feadapven_CS_A2 VI.kat (TD Martello).
11.09.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj 5Feadapven_CS_A6 VI.kat (TD Martello).
06.09.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj 5Feadapven_CS_A4 VI.kat (TD Martello).
05.09.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj WS_GMN_61 VII.kat (TD Millstone).
03.09.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj EU_TC11_SF1_1 X.kat (TD Glaser).
30.08.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj MT_Preinfalk X.kat (TD Pheby).
29.08.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj 5Feadapven_CS_A3 VI.kat (TD Martello).
28.08.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj Baltic Sea_10_5S V.kat (TD Wikman).
18.08.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj EU_TC11_SF2_2 VIII.kat (TD Glaser).
10.08.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj EU_C2018_CT01 VIII.kat (TD Myakutin).
08.08.2019
V sekci Turnaj veteránů Veterans ukončen turnaj 17MCRV_F (TD Nývlt).
05.08.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj EU_TC10_F_1S XII.kat (TD Klauner).
30.07.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj EU_TC11_SF2_4S VI.kat (TD Glaser).
22.07.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj CZE17_Beroun_08 VIII.kat (TD Glaser).
21.07.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj MT_Ariauskas XII.kat (TD Millistone).
18.07.2019
V sekci Poháry - Cups ukončen turnaj 36PCR_F (TD Nývlt).
16.07.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj DJ_CT18_Final VIII.kat (TD Wojnar).
11.07.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj USA_2017_A XII.kat (TD Gazalette).
09.07.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj WS_GMN_60 VIII.kat (TD Millistone).
07.07.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj EU_TC11_SF2_6 V.kat (TD Glaser ).
05.07.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj CL2017_A_4S VIII.kat (TD Kracht ).
02.07.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj GER_CM_04_B VI.kat (TD Pirš).
28.06.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj EU_C69_final VIII.kat (TD Myakutin).
09.06.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj FINJUB_50_F VII.kat (TD Russell).
23.05.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj CL2017_A_1S X.kat (TD Kracht).
21.05.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj CL2017_A_2S IX.kat (TD Kracht).
26.04.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj GER_GM06_A XIV.kat (TD Dearnley).
25.04.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj WC36_CT02 X.kat (TD Martello).
20.04.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj Baltic Sea 10_3S VIII.kat (TD Wikman).
19.04.2019
V sekci Turnaje ICCF dopněno CCO21_S2 1S X.kat, 2S IX.kat, 3S VI.kat (TD Marcello).
17.04.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj BLR_BL4 VII.kat (TD Dubko).
15.04.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj LTU_100 IX.kat (TD Dearnley).
11.04.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj WC40_SF03 VIII.kat (TD Myakutin).
10.04.2019
V sekci Poháry - Cups ukončen turnaj 35PCR_F (TD Friča).
06.04.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj WC36_CT03 X.kat (TD Martello).
05.04.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj RUS_Winter_18_A V.kat (TD Andriuschenko).
04.04.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj EU2016_CT01 VIII.kat (TD Myakutin), USA2016_B VIII.kat. (TD Matello).
04.04.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj EU_TC11_SF1_5S V.kat a EU_TC11_SF2_5S V.kat (TD Glaser).
03.04.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj ESP_T15_Gold 4S VI.kat (TD Sanchez).
02.04.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj EU_C2017_CT03 VIII.kat (TD Myakutin).
07.03.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj WS_MN_134 V.kat (TD Ruggeri).
18.02.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj WC40_SF04 VIII.kat (TD Myakutin).
16.02.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj WC41_SF03 VIII.kat (TD Myakutin).
31.01.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj WC40_SF05 VIII.kat (TD Myakutin).
21.01.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj MT_Nezvat_B VI.kat (TD Caressa).
18.01.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj MT_Clarke VI.kat (TD Pheby).
17.01.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj ROU_90 X.kat (TD Demian).
15.01.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj WS_GMN_058 VIII.kat (TD Millstone).
07.01.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj MT_Nezvat_A IX.kat (TD Caressa).
06.01.2019
V sekci Top turnaje ukončen turnaj OdP_800_A XIV.kat (TD Sanchez).
27.12.2018
V sekci Top turnaje ukončen turnaj WC40_SF06 VIII.kat (TD Myakutin).
26.12.2018
V sekci Memorialy Memorials ukončen turnaj MT_Marczell XIII.kat (TD Glaser).
15.12.2018
V sekci MČR jednotlivců ukončen turnaj 29MCRW_F (TD Nývlt).
12.12.2018
V sekci Top turnaje ukončen turnaj WS_GMN_055 VIII.kat (TD Millstone).
10.12.2018
V sekci Top turnaje ukončen turnaj EU_TC11_SF2_1S X.kat (TD Glaser).
09.12.2018
V sekci Top turnaje ukončen turnaj GER_M06_C VII.kat (TD Glaser).
08.11.2018
V sekci Top turnaje ukončen turnaj NED_50YEARS_A VII.kat (TD Joop).
07.11.2018
V sekci Top turnaje doplněno turnaj WS_GMN_053 IX.kat (TD Millstone) a GER_GM05_A XII.kat (TD Dearney).
31.10.2018
V sekci Top turnaje ukončen turnaj WS_GMN_056 VII.kat (TD Millstone).
24.10.2018
V sekci Top turnaje ukončen turnaj AUS_M_2016 VII.kat (TD Dearney).
15.10.2018
V sekci Top turnaje ukončen turnaj EU_C2017_CT04 VIII.kat (TD Myakutin).
10.10.2018
V sekci Top turnaje ukončen turnaj EU_C2017_CT02 VIII.kat (TD Myakutin).
08.10.2018
V sekci Přátelská utkání ukončen zápas CZE_FIN_2016 výhrou 35:23 (TD Staroske).
07.10.2018
V sekci Top turnaje ukončen turnaj CAPEA40_Final VI.kat (TD Sanchez).
26.09.2018
V sekci Top turnaje ukončen turnaj WC29_Final XIII.kat (TD Pheby).
24.09.2018
V sekci Top turnaje ukončen turnaj  USA 2016_C V.kat (TD Martello).
23.09.2018
V sekci Top turnaje ukončen turnaj Chess-Medical IX.kat (TD Wojnar).
11.09.2018
V sekci Top turnaje ukončen turnaj ISL/OPC/2016 VI.kat (TD Millstone).
07.09.2018
V sekci Top turnaje ukončen turnaj NED/50 Years_B V.kat (TD Ylonen).
29.08.2018
V sekci Top turnaje ukončen turnaj WC40_SF01 VIII.kat (TD Myakutin).
25.08.2018
V sekci Top turnaje ukončen turnaj EU_C2017_CT01 VIII.kat (TD Myakutin).
01.08.2018
V sekci Top turnaje ukončen turnaj WS_GMN_051 IX.kat (TD Millstone).
30.07.2018
V sekci Top turnaje ukončen turnaj RUS_Winter XII.kat (TD Andriuschenko).
19.07.2018
V sekci Top turnaje ukončen turnaj GER_AM02_A XI.kat (TD Korže).
05.07.2018
V sekci Top turnaje ukončen turnaj WC40_SF02 VIII.kat (TD Myakutin).
04.07.2018
V sekci Top turnaje ukončen turnaj WC35_CT03 XI.kat (TD Martello).
14.06.2018
V sekci Top turnaje ukončen turnaj GER_GM05_B XII.kat (TD Korže).
02.06.2018
V sekci Top turnaje ukončen turnaj WS_GMN_52 IX.kat (TD Millstone).
01.06.2018
V sekci Top turnaje ukončen turnaj RCCA_20_F XIII.kat (TD Pavlikov).
27.05.2018
V sekci Top turnaje ukončen turnaj USA_2016_A XII.kat (TD Ruch).
16.05.2018
V sekci Top turnaje ukončen turnaj OdP_800_B VI.kat (TD Sanchez).
15.05.2018
V sekci Top turnaje ukončen turnaj WC39_SF01 VIII.kat (TD Myakutin).
11.05.2018
V sekci Top turnaje ukončen turnaj GER_M05A VIII.kat (TD Saroske) a GER_M05B VI.kat (TD Pirš).
08.05.2018
V sekci Top turnaje ukončen turnaj WC35_CT02 XI.kat (TD Martello).
30.04.2018
V sekci Top turnaje ukončen turnaj WS_GMN_54 VIII.kat (TD Millstone).
26.04.2018
V sekci Poháry - Cups ukončen turnaj 33PCR_F (TD Friča).
02.04.2018
V sekci Top turnaje ukončen turnaj SUI_30_C VI.kat (TD Millstone).
12.03.2018
V sekci Top turnaje ukončen turnaj Mare Nostrum_5 1S IX.kat. (TD Dearnley), WS_GMN_047 IX.kat (TD Millstone), EU_C2016_CT04 VIII.kat. (TD Myakutin).
07.03.2018
V sekci Top turnaje ukončen turnaj GER_AM02_B VII.kat. (TD Kodže)
05.03.2018
V sekci Top turnaje ukončen turnaj Lipead_40_F VI.kat. (TD Matello)
02.03.2018
V sekci Přátelská utkání ukončen zápas CZE_EUR_2015 129,5 : 106,5 (TD Cranbourne, Carlos León)
16.02.2018
V sekci Turnaj veteránů Veterans ukončen turnaj 16MCRVW_F (TD Nývlt)
03.02.2018
V sekci Memorialy Memorials ukončen turnaj MT_Modr (TD Glaser)
23.01.2018
V sekci MČR jednotlivců ukončen turnaj MCRW_F (TD Nývlt)
10.01.2018
V sekci Top turnaje ukončen turnaj ESP_MG1_A XIII.kat. (TD Sánchez)
06.01.2018
V sekci Top turnaje ukončen turnaj WS_GMN_049 X.kat. (TD Millstone)
28.12.2017
V sekci Top turnaje ukončen turnaj ESP_MG1_B VIII.kat. (TD Sanchez) a EU_C2016_CT02 VIII.kat. (TD Myakutin)
22.12.2017
V sekci Top turnaje ukončen turnaj WC35_CT01 XI.kat. (TD Martello).
21.12.2017
V sekci Top turnaje ukončen turnaj WC39_SF04 VIII.kat. (TD Myakutin).
12.12.2017
V sekci Memoriály Memorials ukončen turnaj MT_Horvat (TD Škerlík).
11.12.2017
V sekci Memoriály Memorials ukončen turnaj MT_Nenciulescu_B (TD Demian).
09.12.2017
V sekci Memoriály Memorials ukončen turnaj MT_Bultman (TD Glaser).
22.11.2017
V sekci Top turnaje ukončen turnaj SUI_30_A XIII.kat. (TD Pyrich).
14.11.2017
V sekci Top turnaje ukončen turnaj GER_CM03_A V.kat. (TD Pirš).
22.10.2017
V sekci Top turnaje ukončen turnaj GER_AM01 XI.kat. (TD Moedl).
19.10.2017
V sekci Top turnaje ukončen turnaj EU_C2016_CT03 a EU_C2016_CT05 VIII.kat. (TD Myskutin).
07.10.2017
V sekci Top turnaje ukončen MT_Zemgalis XI.kat. (TD Millstone).
06.10.2017
V sekci Memoriály Memorials ukončen turnaj MT_Kriško_2 (TD Nývlt).
05.10.2017
V sekci  Top turnaje ukončen EU_C2014_SF17 V.kat. (TD Moedl).
04.10.2017
V sekci  Top turnaje ukončen MT_Zemitis VI.kat. (TD Virginijus).
02.10.2017
V sekci  Top turnaje ukončen GER_GM04_A XII.kat. (TD Moedl).
30.09.2017
V sekci  Top turnaje doplněné o dříve ukončené turnaje VWC5_F VI.kat. (TD Bartsch), WC39_SF02, WC39_SF06 VIII.kat. (TD Myakutin), WC39_SF09 VIII.kat. (TD Tinture).
26.09.2017
V sekci  Top turnaje ukončen turnaj Mare Nostrum 5 2S (TD Dearnley).
13.09.2017
V sekci  Poháry - Cup ukončen turnaj 32PCR_F (TD Nývlt).
09.09.2017
V sekci  Top turnaje ukončen EU_TC9_F_3S X.kat. (TD Klauner).
04.09.2017
V sekci  Top turnaje ukončen SUI_30_B X.kat. (TD Pyrich).
29.08.2017
V sekci  Top turnaje ukončen EU_TC9_F_7S VIII.kat. (TD Klauner).
04.08.2017
V sekci  Top turnaje ukončen MT_Samarin X.kat. (TD Myakutin).
02.08.2017
V sekci  Top turnaje ukončen WC39_SF03 VIII.kat. (TD Myakutin).
17.07.2017
V sekci  Top turnaje ukončen EU_C2015_CT04 IX.kat. (TD Myakutin).
16.07.2017
V sekci  Top turnaje ukončen GER_M04 VII.kat. (TD Moedl).
06.07.2017
V sekci  Top turnaje ukončen EU_C2014_SF07 V.kat. (TD Moedl).
08.06.2017
V sekci  Top turnaje ukončen MT_Menciulescu_A X.kat. (TD Demian).
02.06.2017
V sekci  Turnaje družstev ukončen 12MCR_4DW_1L (TD Glaser).
28.05.2017
V sekci  Top turnaje ukončen EU_TC10_SF1_4S VI.kat. (TD Glaser).
24.05.2017
V sekci  Top turnaje ukončen CT17_Final IX.kat. (TD Hernanez).
09.05.2017
V sekci  Top turnaje ukončen RUS_Amber 2016 VII.kat. (TD Zabutov).
05.05.2017
V sekci  Poháry - Cups ukončen turnaj 31PCRW_F (TD Friča).
29.04.2017
V sekci  Top turnaje ukončen WC39_SF05 VIII.kat (TD Myakutin).
23.04.2017
V sekci  Top turnaje ukončen EU_C2014_SF13 V.kat (TD Moedl).
22.04.2017
V sekci  Top turnaje ukončen EU_C2015_CT02 IX.kat (TD Myakutin).
21.04.2017
V sekci  Top turnaje ukončen CL2017_Chall_4_1S VII.kat (TD Kracht).
11.04.2017
V sekci  Top turnaje ukončen WC34_CT03 XII.kat (TD Martello).
04.04.2017
V sekci  Top turnaje ukončen GER_GM04_B XII.kat (TD Moedl).
31.03.2017
V sekci  Top turnaje ukončen CLW II_3S V.kat (TD Tinture).
22.03.2017
V sekci  Top turnaje ukončen USA_2015_A XIII.kat (TD Dearnley).
21.03.2017
V sekci  Turnaj veteránů ukončen 15MCRVW_F (TD Nývlt).
15.03.2017
V sekci  Top turnaje ukončen EU_C2014_SF06 V.kat (TD Moedl).
14.03.2017
V sekci  Top turnaje ukončen ESP_MG1_C V.kat (TD Sanchez).
12.03.2017
V sekci  Top turnaje ukončen WC38_SF06 VIII.kat (TD Neil).
11.03.2017
V sekci  Top turnaje ukončen MT_Alpert Cup Finale VII.kat (TD Nikolaevich).
10.03.2017
V sekci  Top turnaje ukončen EU_C2014_SF11 V.kat (TD Moedl).
09.03.2017
V sekci  Top turnaje ukončen EU_C2014_SF14 V.kat (TD Moedl).
02.03.2017
V sekci  Top turnaje ukončen WC28_Final XIV.kat (TD Pheby).
12.02.2017
V sekci  Top turnaje ukončen WC34_CT02 XII.kat (TD Martello).
11.02.2017
V sekci  Top turnaje ukončen WC39_SF10 VIII.kat (TD Tinture).
29.01.2017
V sekci  Top turnaje ukončen WC38_SF01 VIII.kat (TD Myakutin).
25.01.2017
V sekci  MČR jednotlivců - Championschips  MCRW_F (TD Nývlt).
24.01.2017
V sekci  Top turnaje ukončen VWC4/F VI.kat (TD Anderson).
22.01.2017
V sekci  Top turnaje ukončen EU_TC10_SF2_2S IX.kat (TD Glaser).
16.01.2017
V sekci  Top turnaje ukončen EU_TC10_SF3_5S VI.kat (TD Glaser).
14.01.2017
V sekci  Top turnaje ukončen WC39_SF07 VIII.kat (TD Tintune).
12.01.2017
V sekci  Top turnaje ukončen CL2017_Chall_1_1S VIII.kat (TD Kracht).
11.01.2017
V sekci  Přátelské utkání CZE_SUI_2015 (TD Isigkeit).
09.01.2017
V sekci  Top turnaje ukončen EU_TC10_SF1_5S V.kat (TD Glaser).
08.01.2017
V sekci  Top turnaje ukončen MT_Salmins VI.kat (TD Grabliauskas).
03.01.2017
V sekci  Top turnaje ukončen CL2017_Chall_1_3S V.kat (TD Kracht).
01.01.2017
V sekci  Top turnaje ukončen EU_C2014_SF08 V.kat (TD Moedl).
29.12.2016
V sekci  Top turnaje ukončen CL2017_Chall_2_2S VII.kat (TD Kracht).
28.12.2016
V sekci  Top turnaje ukončen WS_GMN_044 IX.kat (TD Millstone).
23.12.2016
V sekci  Top turnaje ukončen CL2017_Champ_3S IX.kat (TD Millstone).
20.12.2016
V sekci  Top turnaje ukončen CL2017_Chall_2_1S VIII.kat (TD Kracht).
16.12.2016
V sekci  Top turnaje ukončen RUS_Gold_2013 X.kat (TD Zabutov).
10.12.2016
V sekci  Top turnaje ukončen CL2017_Chall 4_3S V.kat (TD Kracht).
07.12.2016
V sekci  Top turnaje ukončen CL2017_Champ_2S XII.kat (TD Millstone).
06.12.2016
V sekci  Top turnaje ukončen CL2017_Champ_1S XII.kat (TD Millstone).
28.11.2016
V sekci  Top turnaje ukončen WC34_CT04 XII.kat (TD Martello).
27.11.2016
V sekci  Top turnaje ukončen EU_TC10_SF01 IX.kat (TD Glaser).
25.11.2016
V sekci  Top turnaje ukončen USA_VYP_B VIII.kat (TD Martello).
24.11.2016
V sekci  Poháry-Cups ukončen turnaj 29PCR_F (TD Mezera).
21.11.2016
V sekci  Top turnaje ukončen EU_C2015_CT05 IX.kat (TD Myakutin).
14.11.2016
V sekci  Top turnaje ukončen TD_Rich V.kat (TD Sherwood).
10.11.2016
V sekci  Top turnaje ukončen MT_Vinchev_2 XIV.kat (TD Dearnley).
10.11.2016
V sekci  Top turnaje ukončen MT_Vinchev_2 XIV.kat (TD Dearnley).
09.11.2016
V sekci  Přátelská utkání ukončen CZE_WLS s výsledkem 21:35 (TD Ylonen).
28.10.2016
V sekci  Top turnaje ukončen WC38_SF08 VIII.kat (TD Limbert).
24.10.2016
V sekci  Top turnaje ukončen WC38_SF03 VIII.kat (TD Myakutin).
18.10.2016
V sekci  Top turnaje ukončen  MT_Paredes_A VI.kat (TD Hernandez).
15.10.2016
V sekci  Top turnaje ukončen  MT_Domovski XI.kat (TD Glaser).
12.10.2016
V sekci  Top turnaje ukončen WC39_SF08 VIII.kat (TD Tintuna).
02.10.2016
V sekci  Top turnaje ukončen EU_C2014_CT01 VIII.kat (TD Myakutin).
28.09.2016
V sekci  Top turnaje ukončen EU_C2014_CT02 VIII.kat (TD Myakutin).
15.09.2016
V sekci  Top turnaje ukončen Shabla20 XII.kat (TD Boger).
10.09.2016
V sekci  Memoriály ukončen MT_Brát (TD Friča).
25.08.2016
V sekci  Top turnaje ukončen EU_C2014_CT03 VIII.kat. (TD Myakutin).
13.08.2016
V sekci  Top turnaje ukončen EU_C2014_SF01 V.kat. (TD Moedl).
10.08.2016
V sekci  Top turnaje ukončen MT_Carls_A X.kat. (TD Deamley).
07.08.2016
V sekci  Turnaj veteránů ukončen MCRV_F (TD Nývlt).
05.08.2016
V sekci  Top turnaje ukončen EU_C2014_SF18 V.kat. (TD Moedl).
04.08.2016
V sekci  Top turnaje ukončen WC39_SF11 VIII.kat. (TD Tinture).
27.07.2016
V sekci  Top turnaje ukončen WS_GMN_045 X.kat. (TD Millstone).
26.07.2016
V sekci  Top turnaje ukončen EU_TC9_F 4S XI.kat. (TD Klauner).
20.07.2016
V sekci  Top turnaje ukončen MT_Radzikowska XII.kat. (TD Wojnar).
14.07.2016
V sekci  Top turnaje ukončen WC38_SF02 VIII.kat. (TD Myakutin).
05.07.2016
V sekci  Top turnaje ukončen WC37_SF05 VIII.kat. (TD Myakutin).
04.07.2016
V sekci  Top turnaje ukončen EU_C2014_SF15 V.kat. (TD Moedl).
03.07.2016
V sekci  Top turnaje ukončen WC33_CT03 XI.kat. (TD Martello).
02.07.2016
V sekci  Top turnaje ukončen WC38_SF04 VIII.kat. (TD Myakutin).
25.06.2016
V sekci  Top turnaje ukončen WS_GMN_046 X.kat. (TD Millstone).
16.06.2016
V sekci  Top turnaje ukončen WS_GMN_043 IX.kat. (TD Millstone).
15.06.2016
V sekci  Top turnaje ukončen GER_M03A VI.kat. (TD Pirš).
01.06.2016
V sekci  Top turnaje ukončen EU_C2014_SF10 V.kat. (TD Moedl).
28.05.2016
V sekci  Top turnaje ukončen MT_Geet_A X.kat. (TD Millstone).
27.05.2016
V sekci  Top turnaje ukončen MT_Zinser_B VII.kat. (TD Tinture).
26.05.2016
V sekci  Top turnaje ukončen WS_MN_109 V.kat. (TD Ruggeri).
25.05.2016
V sekci  Přátelská utkání BRA-CZE skončilo výsledkem 22,5:35,5 pro naše družstvo (TD Pyrich).
12.05.2016
V sekci  Top turnaje ukončen WS_MN_119 V.kat. (TD Ruggeri).
07.05.2016
V sekci  Top turnaje ukončen GER_GN03 X.kat. (TD Korže).
04.05.2016
V sekci  Top turnaje ukončen EU_C2014_SF04 V.kat. (TD Moedl).
03.05.2016
V sekci  Top turnaje ukončen MT_Hollis XI.kat. (TD Limbert).
02.05.2016
V sekci  Top turnaje ukončen USA_VVP_A XIII.kat. (TD Martello).
15.04.2016
V sekci  Top turnaje ukončen MT_Ziner_A XI.kat. (TD Tinture).
14.04.2016
V sekci  Top turnaje ukončen WC33_CT02 XI.kat. (TD Matello).
13.04.2016
V sekci  Turnaje družstev 6MCR_3DW_1L (TD Židů).
10.04.2016
V sekci  Top turnaje ukončen EU_C68_final 68th European Individual Championship, Final X.kat. (TD Myakutin).
04.04.2016
V sekci  Top turnaje ukončen Candidates tournament skupina 4 EU_C2014_CT04 VIII.kat. (TD Myakutin).
27.03.2016
V sekci  Turnaje ICCF ukončen turnaj 16.Olympiada Finale družstev (TD Klauner).
22.03.2016
V sekci  Turnaje ICCF ukončen turnaj 20.Olympiada Finale družstev 5.sachovnice V.kat. (TD Millstone).
08.03.2016
V sekci  Top turnaje ukončen turnaj WC37_SF09 VIII.kat. (TD Limbert).
04.03.2016
V sekci  Poháry - Cup ukončen turnaj 30PCR_F (TD Mgr. Sykora).
03.03.2016
V sekci  Turnaje ICCF ukončen turnaj VWC3_Final VI.kat. (TD Pyrich).
21.02.2016
V sekci  Turnaje ICCF 18.Olympiada Finale družstev - CCO18_F_1S XIV.kat. (TD Pheby).
13.02.2016
V sekci  Top turnaje ukončen turnaj WC38_SF09 VIII.kat. (TD Limbert).
03.02.2016
V sekci  Top turnaje ukončen turnaj MT_Paredes_B V.kat. (TD Sanchez).
03.02.2016
V sekci  Turnaje ICCF 20.ICCF Olympiada Semifinale družstev CCO20_S5_2S IX.kat. (TD Glaser).
31.01.2016
V sekci  Turnaje ICCF 18.Olympiada Finale družstev - CCO18_F_2S XIV.kat., CCO18_F_3S XIII kat., CCO18_F_4S XII kat. (TD Pheby).
17.01.2016
V sekci  MČR jednotlivců - Championschip 26MCRW_F (TD Nývlt).
11.01.2016
V sekci  Turnaje ICCF ukončen turnaj WC37_SF03 VIII.kat. (TD Myakutin).
08.01.2016
V sekci  Turnaje ICCF ukončen turnaj MT_Geet_B VI.kat. (TD Limbert).
24.12.2015
V sekci  Turnaje ICCF ukončen turnaj MT_Vinchev XI.kat. (TD Korže).
14.12.2015
V sekci  Turnaje ICCF ukončen turnaj WC32_CT03 XI.kat. (TD Laurent).
03.12.2015
V sekci  Turnaje ICCF ukončen turnaj WS_GMN_041 IX.kat. (TD Millstone).
30.11.2015
V sekci  Turnaje ICCF ukončen turnaj MT_Sevecek_A XI.kat. (TD Nývlt).
09.11.2015
V sekci  Turnaje ICCF ukončen turnaj WS_GMN_042 IX.kat. (TD Millstone).
17.10.2015
V sekci  Turnaje ICCF ukončen turnaj WC37_SF06 VIII.kat. (TD Myakutin).
15.10.2015
V sekci  Turnaje ICCF ukončen turnaj MT_Vayser X.kat. (TD Popov).
10.10.2015
V sekci  Turnaje ICCF ukončen turnaj WC37_SF11 VIII.kat. (TD Limbert).
24.09.2015
V sekci  Turnaje ICCF ukončen turnaj GER_GM02 XII.kat. (TD Ruch).
22.09.2015
V sekci  Turnaje ICCF ukončen turnaj CAD_C23_F X.kat. (TD Hegoburu).
20.09.2015
V sekci  Turnaje ICCF ukončen turnaj WC33_CT04 XI.kat. (TD Martello)..
19.09.2015
V sekci  Turnaje ICCF ukončen turnaj WC37_SF08 VIII.kat. (TD Limbert).
18.09.2015
V sekci  Turnaje ICCF ukončen turnaj MT_Carls_B VI.kat. (TD Matjaž).
17.09.2015
V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj Hawley V.kat. (TD Millstone).
16.09.2015
V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj  GER_PIRS10_C X.kat. (TD Matjaž).
02.09.2015
V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj WS_GMN_040 IX.kat. (TD Dr. Michael).
23.08.2015
V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj WS_GMN_038 X.kat. (TD Millstone).
21.08.2015
V sekci  Turnaje ICCF ukončen turnaj MT_Latash X.kat. (TD Myakutin).
12.08.2015
V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj WS_GMN_039 IX.kat. (TD Millstone).
28.07.2015
V sekci Turnaje družstev ukončen turnaj 11MCR_4DW_1L (TD Kukačka).
16.07.2015
V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj NAPZ_NAIC_12 VI.kat. (TD Marconi).
13.07.2015
V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj MT_Sevecek_B VII.kat. (TD Glaser).
10.07.2015
V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj MT_Sevecek_C V.kat. (TD Mrkvicka).
29.06.2015
V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj WC26_Final XIII.kat. (TD Pyrich).
28.06.2015
V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj WC37_SF04 VIII.kat. (TD Myakutin).
24.06.2015
V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj WC32_CT01 XI.kat. (TD Matello).
04.06.2015
V sekci Poháry - Cups ukončen turnaj 28MCR_F poštovní se zápisem partií (TD Mgr. Sýkora).
03.06.2015
V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj WC37_SF10 VIII.kat. (TD Limbert).
03.06.2015
V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj WC37_SF02 VIII.kat. (TD Myakutin).
26.05.2015
V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj MT_Fotev VII.kat. (TD Isigkeit).
19.05.2015
V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj MT_Crusi_A IX.kat. (TD Hernanez).
17.05.2015
V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj družstev CCO20_S2_2S VIII.kat. (TD Pheby).
15.05.2015
V sekci Memoriály Memorials turnaj MT-Hladeček (TD Nývlt).
05.05.2015
V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj WC36_SF03 VIII.kat. (TD Myakutin).
04.05.2015
V sekci Pohary - Cups ukončen turnaj 27PCRW_F (TD Mezera).
29.04.2015
V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj družstev CCO20_S3_2S IX.kat. (TD Škerlík).
17.04.2015
V sekci Top turnaje  ukončen turnaj WC37_SF01 VIII. kat. (TD Myakutin).
08.04.2015
V sekci Top turnaje  ukončen turnaj WC37_SF07 VIII. kat. (TD Limbert).
07.04.2015
V sekci Top turnaje  ukončen turnaj MT_Hybl XIV. kat. (TD Nývlt).
06.04.2015
V sekci Top turnaje  ukončen turnaj MT_Bielecki_Top XVI. kat. (TD Flores).
05.04.2015
V sekci Turnaje ICCF  ukončen turnaj družstev CCO20_S1_1S XI. kat. (TD Millstone).
04.04.2015
V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj družstev CCO20_S4_5S V.kat. (TD Martello).
03.04.2015
V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj družstev CCO20_S3_2S IX.kat. (TD Škerlík).
16.03.2015
V sekci Top turnaje  ukončen turnaj WS_GMN_037 X. kat. (TD Millstone).
13.03.2015
V sekci Top turnaje  ukončen turnaj GER_Ma02 IX. kat. (TD Korže).
12.03.2015
V sekci Top turnaje  ukončen turnaj WC36_SF08 XIII. kat. (TD Limbert).
11.03.2015
V sekci Top turnaje  ukončen turnaj RUS_Gold 2012 XI. kat. (TD Zubatov).
27.02.2015
V sekci Top turnaje  ukončen turnaj MT_Kiprov VIII. kat. (TD Sapundjiev).
24.02.2015
V sekci Turnaj Veteránů ukončen turnaj 13MCRVW_F (TD Nývlt).
23.02.2015
V sekci Memoriály ukončen turnaj MT_Janovec (TD Mgr. Sýkora).
V sekci Přátelská utkání ukončen zapás CZE_USA_2013  (TD De Blois).
23.02.2015
V sekci MČR jednotlivců  ukončen turnaj MČRW_F (TD Nývlt).
15.02.2015
V sekci Top turnaje  ukončen turnaj WS_GMN_036 X. kat. (TD Millstone).
V sekci Top turnaje  ukončen turnaj WC36_SF02 VIII. kat. (TD Myakutin).
14.02.2015
V sekci Top turnaje  doplněn turnaj WC32_CT02 XI. kat. (TD Martello).
V sekci Top turnaje  doplněn turnaj POR75_A XIII. kat. (TD Caressa).
30.12.2014
V sekci Top turnaje  ukončen turnaj družstev MT_Hybl_B1 VII. kat. (TD Nývlt).
V sekci Top turnaje  ukončen turnaj družstev MT_Hybl_B2 VII. kat. (TD Nývlt).
21.12.2014
V sekci Top turnaje  ukončen turnaj družstev CL2012_A_1S XII. kat. (TD Millstone).
V sekci Top turnaje  ukončen turnaj družstev CL2012_A_2S X. kat. (TD Millstone).
V sekci Top turnaje  ukončen turnaj družstev CL2012_A_3S X. kat. (TD Millstone).
V sekci Top turnaje  ukončen turnaj družstev CL2012_A_4S VIII. kat. (TD Millstone).
04.12.2014
V sekci Top turnaje  ukončen turnaj družstev CL2012_B3_2S VII. kat. (TD Kracht).
03.12.2014
V sekci Top turnaje  ukončen turnaj MT_Borisenko VIII. kat (MT Zabutov).
01.12.2014
V sekci Top turnaje  ukončen turnaj MT_Borisenko VIII. kat (MT Zabutov).
28.11.2014
V sekci Memoriály ukončen turnaj MT_Kubáček (MT Mgr. Sýkora).
26.11.2014
V sekci Top turnaje  ukončen turnaj MT_Demetriescu V. kat  (MT Demian).
18.11.2014
V sekci Top turnaje  ukončen turnaj EU_C69_SF01 VI. kat  (TD Caressa).
09.11.2014
V sekci Top turnaje  ukončen turnaj MT_Bielecki_B XII. kat  (TD Isigkeit).
20.10.2014
V sekci Top turnaje  ukončen turnaj WC36_SF06 VIII. kat  (TD Limbert).
18.10.2014
V sekci Top turnaje  ukončen turnaj EU_C69_SF06 VI. kat  (TD Myakutin).
08.10.2014
V sekci Top turnaje  ukončen turnaj WC30_CT01 XI. kat  (TD Martello).
02.10.2014
V sekci Top turnaje  ukončen turnaj WC36_SF11 VIII. kat  (TD Limbert).
01.10.2014
V sekci Top turnaje  ukončen turnaj EU_C69_SF07 VI. kat.  (TD Myakutin).
V sekci Top turnaje  ukončen turnaj VWC2_F VI. kat.  (TD Pyrich).
30.10.2014
V sekci Top turnaje  doplněné ukončené turnaje GER_Pirc10_A 15. kat. a GER_Pirc10_B 13. kat. (TD Dr. Danilo).
29.09.2014
V sekci Top turnaje  ukončen turnaj WC31_CT03 XII. kat.  (TD Martello).
20.09.2014
V sekci Top turnaje  ukončen turnaj družstev CL2012_B1 VI.-IX. kat.  (TD Limbert).
19.09.2014
V sekci Top turnaje  doplněné turnaje EU_C96_SF_03, EU_C96_SF_04, EU_C96_SF_05 vše VI. kat.  (TD Myakutin).
18.09.2014
V sekci Top turnaje  ukončen turnaj družstev WC_SF06 VIII. kat.  (TD Millstone).
14.09.2014
V sekci Top turnaje  ukončen turnaj družstev WS_GMN_035 X. kat.  (TD Millstone).
31.08.2014
V sekci Top turnaje  ukončen turnaj družstev EU_TC9_SF1 V.-XI. kat.  (TD Glaser).
12.08.2014
V sekci Top turnaje  ukončen turnaj WS_GMN_032 IX.kat  (TD Millstone).
09.08.2014
V sekci Top turnaje ukončeno finále 8.členných družstev  EU_TC8_Final (TD Klauner)
 04.08.2014
V sekci Top turnaje ukončen turnaj WC31_CT05 XII.kat (TD Alberto)
V sekci Poháry-Cups ukončen turnaj 25PCR_F  (TD Mgr. Sýkora).
02.08.2014
V sekci Turnaje družstev doplněno zakončením 5MCR_3D_2liga (TD Kukačka).
31.07.2014
V sekci Top turnaje ukončen turnaj WC31_CT04 XII.kat  (TD Alberto).
24.07.2014
V sekci Top turnaje ukončen turnaj WC36_SF04 XIII.kat  (TD Myakutin).
01.07.2014
V sekci Top turnaje ukončen turnaj GER_GM01 XII.kat  (TD Hoffmann).
30.06.2014
V sekci Poháry-Cups ukončen turnaj 26PCR_F  (TD Mgr. Sýkora).
26.06.2014
V sekci Top turnaje ukončen turnaj MT_Muir_A XIII.kat  (TD Nývlt).
21.06.2014
 V sekci Přátelská utkání ČR - Rusko 2012 soupeř lehce zvítězil 25,5:34,5 (TD Rogemont).
 18.06.2014
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj MT_Pinson_GM X.kat  (TD Tinture).
 12.06.2014
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj WS_GMN_034 IX.kat  (TD Millstone).
 07.06.2014
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj MT_Sokolov VIII.kat  (TD Shchebenyuk).
 11.05.2014
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj WC27_Final XII.kat  (TD Flores).
 07.05.2014
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj WC31_CT02 XII.kat  (TD Martello).
 22.04.2014
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj MT_Klovans XI.kat  (TD Gaujens).
 17.04.2014
 V sekci Přátelská utkání ČR - Anglie 2012 skončilo nerozhodně 25:25 (TD Marconi).
 05.04.2014
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj WC36_SF09 VIII.kat  (TD Limbert) a MT Pinson_IM1 V.kat (TD Tinture).
 10.03.2014
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj WC36_SF01 IX.kat  (TD Myakutin).
 10.02.2014
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj CT17_SF05 V.kat  (TD Hernandez).
 26.01.2014
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj WC34_SF12 VIII.kat  (TD Caressa).
 25.01.2014
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj MT_Pinson_IM2 V.kat  (TD Tinture).
 10.01.2014
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj MT_Karelin XIII.kat  (TD Shchebenyuk).
 06.01.2014
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj WC31_CT04 XII.kat  (TD Martello).
 25.12.2013
 V sekci MČR jednotlivců ukončen turnaj 24MCRW_F (TD Nývlt).
 05.12.2013
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj MT_Muir/B VII.kat (TD Marconi).
 04.12.2013
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj WC35_SF07 VIII.kat (TD Myakutin).
 21.11.2013
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj WS_GMN_033 IX.kat (TD Millstone).
 16.11.2013
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj MT_Averkin V.kat (TD Myakutin).
 07.10.2013
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj CT17_SF10 V.kat (TD Hernandez) a WC35_SF06 VIII.kat (TD Myakutin).
 04.10.2013
 V sekci Přátelská utkání ČR - Polsko 2011 skončilo 30,5:29,5 (TD Isigkeit).
 01.10.2013
 V sekci Turnaje družstev doplněn ukončený turnaj 10MCR_4DW_1Liga (TD Kukačka).
 16.09.2013
 V sekci Top turnaje doplněn ukončený turnaj WS_GMN_031 X.kat. (TD Millstone).
 15.09.2013
 V sekci Top turnaje doplněn ukončený turnaj WC35_SF05 VIII.kat. (TD Zabutov).
 14.09.2013
 V sekci Top turnaje doplněn ukončený turnaj RUS_Gold 2011 XI.kat. (TD Zabutov).
 10.09.2013
 V sekci Top turnaje doplněn ukončený turnaj CAD_C22_Final VII.kat. (TD Hogoburu).
 08.09.2013
 V sekci Top turnaje doplněn ukončený turnaj CT17_SF08 V.kat. (TD Hernandez).
 06.09.2013
 V sekci Top turnaje doplněn ukončený turnaj WC35_SF09 VIII.kat. (TD Nývlt).
 04.09.2013
 V sekci Top turnaje doplněn ukončený turnaj WC35_SF13 VIII.kat. (TD Nývlt).
 02.09.2013
 V sekci Top turnaje doplněn ukončený turnaj WC35_SF03 VIII.kat. (TD Myakutin).
 29.08.2013
 V sekci Top turnaje doplněn ukončený turnaj GER_Ma01 VIII.kat. (TD Hoffmann).
 27.08.2013
 V sekci Top turnaje doplněn ukončený turnaj WC30_CT05 X.kat. (TD Martello).
 26.08.2013
 V sekci Top turnaje doplněn ukončený turnaj RUS_Silver 2011 VIII.kat. (TD Zubatov).
 25.08.2013
 V sekci Top turnaje doplněn ukončený turnaj WC35_SF12 VIII.kat. (TD Nývlt).
 24.08.2013
 V sekci Top turnaje doplněn ukončený turnaj družstev 1.šachovnice EU_TC9_SF2 X.kat. (TD Glaser).
 24.07.2013
 V sekci Top turnaje doplněn ukončený turnaj WC34_SF05 VIII.kat. (TD Myakutin).
 18.07.2013
 V sekci Top turnaje doplněn ukončený turnaj WC35_SF11 VIII.kat. (TD Hybl).
 12.07.2013
 V sekci Top turnaje doplněn ukončený turnaj WC35_SF04 VIII.kat. a MT_Umansky XIV.kat. (TD Myakutin).
 02.07.2013
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj WC31_CT01 XII.kat. (TD Myakutin).
 16.06.2013
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj WC35_SF10 VIII.kat. (TD Nývlt).
 06.06.2013
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj WC35_SF08 VIII.kat. (TD Nývlt).
 09.05.2013
 V sekci Memoriály ukončen turnaj MT_Krticky (TD Nývlt).
 30.04.2013
 V sekci Top turnaje doplněn turnaj MT_Barrios_C VIII.kat. (TD Hernaez).
 18.04.2013
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj WC25_final XIV.kat. (TD Flores).
 15.04.2013
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj WS_GMN_027 X.kat. (TD Millstone).
 11.04.2013
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj WS_GMN_030 X.kat. (TD Michael).
 10.04.2013
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj ROM_CSU10 XIII.kat. (TD Demian).
 22.03.2013
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj RUS_Daimond XIV.kat. (TD Zabutov).
 21.03.2013
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj WC35_SF02 VIII.kat. (TD Myakutin).
 13.03.2013
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj MT_Barrios XI.kat. (TD Hernaez).
 04.03.2013
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj WS_GMN_029 X.kat. (TD Millstone).
 19.02.2013
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj CAN_90Years VII.kat. (TD Marconi).
 15.02.2013
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj WC35_PR02 III.kat. (TD Chambers).
 14.02.2013
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj WC30_CT02 XI.kat. (TD Martello).
 12.02.2013
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj MT_Keres_95 XIII.kat. (TD Gornoi).
 08.02.2013
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj WC30_CT08 XI.kat. (TD Martello).
 04.02.2013
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj RUS_Silver 2010 VII.kat. (TD Zabutov).
 31.01.2013
 V sekci Turnaj veteránů ukončeno finále 11.MCRVW_F (TD Nývlt).
 29.01.2013
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj MT_Baharov VII.kat. (TD Parushev).
 27.01.2013
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj WC30_CT03 XI.kat. (TD Martello).
 17.01.2013
 V sekci Turnaje ICCF ukončené turnaje WC35_PR03 a WC35_PR13 III.kat. (TD Chambers).
 16.01.2013
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj MT_Karastoichev VII.kat. (TD Sapundjiev).
 14.01.2013
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj WC30_CT04 XI.kat. (TD Martello).
 12.01.2013
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj MT-Barrios_A XV.kat. (TD Hernaez).
 11.01.2013
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj Champions League 2010 skupiny B2 4.členných družstev (TD Daiman).
 10.01.2013
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj WS_M_292 (TD Chazalette).
 04.01.2013
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj WS_GMN_026 X.kat. (TD MIllstone).
 03.01.2013
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj WS_MN_071 V.kat. (TD Ruggeri).
 02.01.2013
 V sekci Přátelská utkání ČR - Dánsko 2011 skončilo naší těsnou výhrou 21,5:20,5 (TD Nordal).
 31.12.2012
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj WS_MN_068 (TD Ruggeri).
 28.12.2012
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj SUI_25_B2 VIII.kat. (TD Rufenacht) a ISR_C49 V.kat. (TD Azar).
 25.12.2012
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj WS_MN_067 V.kat. (TD Ruggeri).
 24.12.2012
 V sekci V sekci Poháry-Cups ukončen poštovní turnaj PCRW_ZK11 (TD Glembek), materiál kompletní.
 23.12.2012
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj WC30_CT06 XI.kat. (TD Martello).
 20.12.2012
 V sekci Přátelská utkání ČR - Portugalsko 2011 skončilo naši výhrou 29,5:20,5 (TD Rogemont).
 15.12.2012
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj CT14_F VIII.kat. (TD Hamilton).
 14.12.2012
 V sekci Poháry-Cups ukončen turnaj 23PCRW_F (TD Nývlt).
 13.12.2012
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj RUS_GOLD 2010 XI.kat. (TD Zabutov).
 12.12.2012
 V sekci Přátelská utkání ČR - Skotsko 2012 skončilo naši výhrou 32,5:9,5 (TD Isigkeit).
 06.12.2012
 V sekci Poháry-Cups ukončen poštovní turnaj 24PCR_F (TD Mgr. Sýkora), materiál kompletní.
 02.12.2012
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj WS_MN_058 (TD Ruggeri).
 29.11.2012
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj WC35_SF01 XIII.kat. (TD Myakutin).
 20.11.2012
 V sekci MČR jednotlivců ukončen turnaj 23MCRW_F (TD Nývlt).
 03.11.2012
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj Champions League 2010 skupiny B1 4.členných družstev (TD Schmelz).
 20.10.2012
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj ESP/C26 VI.kat. (TD Flores Gutiérrez).
 19.10.2012
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj WC34_SF06 (TD Myakutin) a CL_2010_A (TD Demian).
 11.10.2012
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj WC34_SF10 (TD Nývlt) a WS_GMN_028 (TD Millstone).
 29.09.2012
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj ARG-200/A XII.kat. (TD Hegoburu).
 14.09.2012
 V sekci Turnaje ICCF ukončena Olympiáda družstev CCO18_S3 (TD Martello).
 13.09.2012
 V sekci Přátelská utkání ČR - USA skončilo naši výhrou 26,5:23,5 (TD Isigkeit).
 09.09.2012
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj SUI-25/A XIII.kat. (TD Moser).
 08.09.2012
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj MT-Brix XIII.kat. (TD Glaser).
 06.09.2012
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj ROM-85/A XIII.kat. (TD Demian).
 01.09.2012
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj LC/2010/B3 board 3. V.kat. (TD Schmelz).
 31.08.2012
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj FRA_70_final VIII.kat. (TD Refalo) a ICCF_NFL4 board 1. V.kat. (TD Pheby).
 26.08.2012
 V sekci Turnaje družstev ukončen turnaj 4MCR_3DW_1L (TD Kukačka).
 22.08.2012
 V sekci Turnaje ICCF ukončena Olympiáda družstev CCO17_F (TD Flores) a turnaj WC34_PR07 (TD Chambers).
 18.08.2012
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj WC_GMN_025 (TD Millstone).
 16.08.2012
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj WC34_SF08 (TD Nývlt).
 15.08.2012
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj WS_MN_062 (TD Ruggeri).
 14.08.2012
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj EU_WS_M_024 (TD Tinture) a Rochade_20TT (TD Zundel).
 11.08.2012
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj WC_GMN_023 (TD Millstone), materiál kompletní.
 07.08.2012
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj MT_Popov (TD Glaser).
 04.08.2012
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj WC30_CT07 (TD Martello).
 03.08.2012
 V sekci Přátelské utkání ukončené dva zápasy naší výhrou. ČR-Nový Zéland 28,5:11,5 (TD De Blois Figueredo) a ČR-Švédsko 29,5:22,5 (TD Rosemont).
 V sekci Turnaje ICCF  ukončen turnaj WC34_SF04 (TD Myakutin).
 02.08.2012
 V sekci Turnaje ICCF  ukončen turnaj S_Open_4PR66 (TD Kracht), nevydařený turnaj.
 30.07.2012
 V sekci Přátelská utkání ČR - Švýcarsko skončilo nerozhodně 30:30 (TD Isigkeit).
 16.07.2012
 V sekci Turnaje ICCF ukončené turnaje WC30_CT09 (TD Martello), WC34_SF03 (TD Myakutin) a WC34_SF11 (TD Myakutin).
 13.07.2012
 V sekci Top turnaje ukončen turnaj MT_Vitols (TD Gaujens).
 04.07.2012
 V sekci Top turnaje doplněné turnaje ARG_200_B (TD Hegoburu) MT_Hristov (TD Klauner) MT_Bogo_A (TD Yeremenko).
 28.06.2012
 V sekci Přátelská utkání CZE_ESP ze zápasů hraných klasicky poštou. Utkání skončilo vítězstvím Španělska 34:32 (TD Lahdenmaki).
 26.06.2012
 V sekci MČR jednotlivců ukončen poštovní turnaj MCR_KT78 (TD Mgr. Sýkora), materiál kompletní.
 25.06.2012
 V sekci MČR jednotlivců ukončen poštovní turnaj MCR_KT74 (TD Mgr. Sýkora), materiál kompletní.
 15.06.2012
 V sekci MČR jednotlivců ukončen poštovní turnaj MCR_CF38 (TD Mgr. Sýkora), materiál kompletní.
 09.06.2012
 V sekci Memoriály ukončen Memoriál Františka Hanáka MFH (TD Nývlt).
 08.06.2012
 V sekci Poháry-Cups ukončen poštovní turnaj PCR_ZK12 a PCR_ZK09 (TD Mgr. Sýkora), materiál kompletní.
 04.06.2012
 V sekci Turnaje ICCF  ukončen turnaj kandidátů 29.Mistrovství světa 4. skupina WC29_CT04 (TD Tinture).
 02.06.2012
 V sekci Přátelská utkání ČR - Israel skončilo našim vítězstvím v poměru 29:11 (TD De Blois Figueredo).
 V sekci MČR jednotlivců ukončen turnaj MCRW_CF37 (TD Mezera).
 31.05.2012
 V sekci Poháry-Cups ukončen poštovní turnaj PCR_ZK12 (TD Mgr. Sýkora), materiál kompletní.
 26.05.2012
 V sekci Poháry-Cups ukončen poštovní turnaj PCR_ZK15 (TD Mgr. Sýkora), materiál kompletní.
 V sekci MČR jednotlivců ukončen poštovní turnaj MCR_KT76 (TD Mgr. Sýkora), materiál kompletní.
 21.05.2012
 V sekci Turnaje ICCF  ukončen turnaj S_Open_4PR48 (TD Pheby), materiál kompletní.
 16.05.2012
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj Champions League 2010 skupiny B4 4.členných družstev (TD Schmelz).
 13.05.2012
 V sekci MČR jednotlivců ukončen poštovní turnaj MCR_CF39 (TD Mgr. Sýkora), materiál kompletní.
 12.05.2012
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj Champions League 2010 skupiny C6 4.členných družstev (TD Homske).
 07.05.2012
 V sekci MČR jednotlivců ukončen poštovní turnaj MCR_KT77 (TD Mgr. Sýkora), materiál kompletní.
 06.05.2012
 V sekci MČR jednotlivců ukončen turnaj MCRW_KT75 (TD Nývlt) v sekci ICCF turnaj S_Open_4PR32 (Shields).
 01.05.2012
 V sekci Poháry - Cups ukončen turnaj PCRW_ZK14 (TD Glembek).
 30.04.2012
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj Mistrovství Evropy EU_C68_SF02 (TD Myakutin).
 28.04.2012
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj Champions League 2010 skupiny C4 4.členných družstev (TD Kracht).
 23.04.2012
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj Champions League 2010 skupiny C2 4.členných družstev (TD Millstone).
 20.04.2012
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj Champions League 2010 skupiny C8 4.členných družstev (TD Vugt).
 16.04.2012
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj EU_WS_H_011 (TD Lahdenmaki).
 13.04.2012
 V sekci MČR jednotlivců ukončené turnaje hrané poštou MCR_SF24 a MCR_KT73 (TD Mgr. Sýkora), materiál kompletní.
 12.04.2012
 V sekci Poháry-Cups ukončeno finále 22PCRW_F (TD Bujnoch) hráno poštou, materiál kompletní.
 07.04.2012
 V sekci Turnaje ICCF ukončen tematický turnaj WSTT_6_10_2 (TD Poleshuchuk) a semifinále Mistrovství světa WC34_SF02 (TD Myakutin).
 04.04.2012
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj mistrovské třídy WS_M_252 (TD Laczy).
 01.04.2012
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj WC3_SF07 (TD Nývlt) a turnaj k oslavám 25.let Švýcarské federace SUI_25_B1 (TD Rufenacht).
 17.03.2012
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj veteránů VWC3_PR15 (TD Anderson).
 14.03.2012
 V sekci Přátelská utkání družstvo ČR přesvědčivě zvítězilo nad družstvem Francie 46:34 (TD Schakel).
 10.03.2012
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj veteránů VWC3_PR08 (TD Maxwell) a turnaj Mistrovské třídy WS_MN_060 (TD Ruggeri).
 08.03.2012
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj veteránů VWC3_PR06 (TD Maxwell).
 07.03.2012
 V sekci MČR jednotlivců ukončen turnaj MCRW_KT80 (TD Židů) a MCRW_SF23 (TD Mezera).
 06.03.2012
 V sekci Poháry-Cups ukončeno finále 21PCRW_F (TD Bujnoch).
 05.03.2012
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj S_Open_4PR61 (TD Ruggeri).
 04.03.2012
 V sekci MČR jednotlivců ukončen turnaj MCRW_CF36 (TD Mezera).
 03.03.2012
 V sekci Turnaje ICCF turnaj WS_M_276 (TD Limbert).
 V sekci Turnaje ICCF turnaj Mistrovství Evropy EU_C68_SF04 (TD Myakutin).
 01.03.2012
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj veteránů VWC3_PR03 (TD Dawson).
 V sekci MČR jednotlivců ukončen turnaj MCRW_SF25 (TD Mezera).
 29.02.2012
 V sekci Poháry-Cups ukončen turnaj hraný poštou PCR_ZK08 (TD Glembek), materiál kompletní (v turnaji nečekaně zemřel p.Kubáček Josef).
 26.02.2012
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj základní skupiny 3.ročníku Poháru veteránů VWC3_PR27 (TD Anderson).
 25.02.2012
 V sekci Turnaj veteránů ukončeno finále 10.MCRVW_F (TD Nývlt).
 23.02.2012
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj WS_H_212 (TD Beckett) a VWC3_PR26 (TD Anderson).
 16.02.2012
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj S_Open_4PR34 (TD Kracht) nepovedený turnaj, kontumační výsledky.
 08.02.2012
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj Mistrovské třídy WS_MN_C10 (TD Ruggeri) a Champions League družstev CL_2010_C10 (TD De Blois Figueredo).
 28.01.2012
 V sekci Poháry-Cups ukončen turnaj hraný poštou PCR_ZK10 (TD Mgr. Sýkora), materiál kompletní.
 24.01.2012
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj WC34_PR10 (TD Chambers), MPT_10_010 (TD Dearnley) a S_Open_4PR12 (Kracht).
 23.01.2012
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj Mistrovské třídy WS_MN_052 (TD Ruggeri).
 17.01.2012
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj základní skupiny 3.ročníku Poháru veteránů VWC3_PR23 (TD Paine) a turnaj Mistrovské třídy WS_MN_053 (TD Ruggeri).
 09.01.2012
 V sekci Turnaje ICCF byly dohrány další základní skupiny 3.ročníku Poháru veteránů VWC3_PR05 (TD Dawson) a VWC3_PR07 (TD Maxwell).
 04.01.2012
 V sekci Přátelská utkání družstvo ČR prohrálo s družstvem Španělska v poměru 28:26 a přesvědčivě zvítězilo nad družstvem Nizozemska 20,5:39,5.
 03.01.2012
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj WC33_SF02 33.Mistrovství světa semifinále skupina 2 (TD Martello).
 26.12.2011
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj S_Open_4PR77 (TD Yeremenko).
 25.12.2011
 V sekci Poháry ukončen turnaj PCRW_ZK07 (TD Glembek).
 18.12.2011
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj S_Open_4PR52 (TD Homske).
 17.12.2011
 V sekci MČR jednotlivců poštovní turnaj MCR_KT70 (TD Mgr. Sýkora) a MCR_KT71 (TD Mgr. Sýkora), materiál kompletní.
 12.12.2011
 V sekci Turnaje ICCF turnaj EU_C68_SF03 (TD Myakutin) a WS_H_259 (TD Deforel).
 08.12.2011
 V sekci MČR jednotlivců ukončen poštovní turnaj MCR_CF35 (TD Mgr. Sýkora), materiál kompletní.
 06.12.2011
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj S_Open_4PR56 (TD Bresadola) nepovedený turnaj hodně kontumačních výsledků.
 V sekci MČR jednotlivců ukončen poštovní turnaj MCR_KT69 (TD Mgr. Sýkora), materiál kompletní.
 02.12.2011
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj S_Open_4PR13 (TD Shields).
 29.11.2011
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj WC34_SF09 (TD Nývlt).
 22.11.2011
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj VWC3_PR11 (TD Anderson)  a v Turnaje družstev 9MCR_4D_1liga (TD Kukačka).
 17.11.2011
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj S_Open_4PR06 (TD Ruggeri) a WC34_PR09 (TD Chambers).
 15.11.2011
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj S_Open_4PR23 (TD Tseng).
 13.11.2011
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj VWC3_PR14 (TD Andersen) a WS_MN_056 (TD Ruggeri).
 29.10.2011
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj WS_H_258 (TD Andriuchenko) a WC34_PR11 (TD Chambers).
 18.10.2011
 V sekci  MČR jednotlivců ukončen turnaj MCR_CF34 (TD Sýkora), v sekci Turnaje ICCF turnaj VWC3_PR28 (TD Anderson), EU_C68_SF05 (TD Myakutin).
 16.10.2011
 V sekci  Turnaje ICCF ukončen EU_WS_O_040 (TD Ryška), v sekci MČR jednotlivců ukončen turnaj 22.MCRW_F (TD Nývlt).
 14.10.2011
 V sekci  Turnaje ICCF ukončen S_Open_4PR31 (TD Pheby).
 12.10.2011
 V sekci  Přátelská utkání družstev ukončeno utkání CZE_TUR_2010 (ČR_Turecko 26,5:19,5), v sekci Turnaje ICCF ukončen WC29_CT03 (TD Tinture).
 01.10.2011
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj WS_M_244 (TD Dubko).
 22.09.2011
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj WS_M_253 (TD Dubko), WS_M_258 (TD Laszay).
 18.09.2011
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj WS_M_277 (TD Beckett), WS_O_405 (TD Laszay) a v sekci Championschip turnaj MCRW_KT72 (TD Nývlt).
 14.09.2011
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj MPT_10_009 (TD Deamley).
 12.09.2011
 V sekci Turnaje ICCF ukončené turnaje VWC3_PR20 (TD MacGregor), S_Open_4PR21 (TD Murder).
 06.09.2011
 V sekci Turnaje ICCF ukončené turnaje WS_M_249 (TD Lacza), S_Open_4PR78 (TD Kracht).
 03.09.2011
 V sekci Turnaje ICCF ukončené turnaje S_Open_4PR42 (TD Bresadola), WS33_SF04 (TD Martello) a EU_C68_SF06 (TD Myakutin).
 26.08.2011
 V sekci Turnaje ICCF ukončené turnaje S_Open_4PR46 (TD Bresadola) a S_Open_4PR67 (TD Yeremenko).
 19.08.2011
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj WC33_SF07 (TD Martello), materiál kompletní. V MČR jednotlivců odstartován (poštou) turnaj MCR_KT79 (TD Mgr. Sýkora).
 16.08.2011
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj WS_M_259 (TD Dubko).
 14.08.2011
 V sekci Turnaje ICCF ukončené turnaje WS_O_391 (TD Dubko), MPT_10_008 (TD Dearnley).
 11.08.2011
 V sekci Turnaje ICCF ukončené turnaje WS_M_248 (TD Kracht), WS_H_251 (TD Kracht).
 05.08.2011
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj S_Open_4PR08 (TD Avery).
 01.08.2011
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj S_Open_4PR30 (TD Chazalette).
 27.07.2011
 V sekci Turnaje ICCF ukončené turnaje WS_M_267 (TD Beckett), WS_H_213 (TD Limbert), WS_O_389 (TD Kracht).
 21.07.2011
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj WS_M_245 (TD Kracht).
 18.07.2011
 V sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj WS_O_385 (TD Dubko).
 14.07.2011
 V sekci Turnaje ICCF ukončené turnaje EU_WS_H_010 (TD Landenmaki), WS_M_260 (TD Beckett) a WC33_SF05 (TD Martello).
 04.07.2011
 V sekci Turnaje ICCF ukončené turnaje WS_M_275 (TD Beckett), WS_M_193 (TD Deforel) a CT17_PR56 (TD Hernandez).
 V sekci MČR jednotlivců ukončen poštovní turnaj  MCR_SF21 (TD Bujnoch), materiál kompletní.
 27.06.2011
 V sekci Turnaje ICCF ukončené turnaje S_Open_4PR75 (TD Pheby) a VWC3_PR19 (TD MacGregor).
 24.06.2011
 V sekci Přátelská utkání ukončen zápas družstev ČR_Slovinsko 2009 výhrou 23,5 : 20,5 (TD Korže).
 23.06.2011
 V sekci Turnaje ICCF ukončené turnaje S_Open_4PR10 (TD Kracht) a S_Open_PR41 (TD Ruggeri).
 15.06.2011
 V sekci Turnaje ICCF ukončené turnaje WS_MN_051 (TD Ruggeri).
 11.06.2011
 V sekci Turnaje ICCF ukončené turnaje VWC3_PR21 (TD Paine), neúpný materiál, S_Open_4PR38 (TD Homske) a WS_O_390 (TD Laczay).
 09.06.2011
 V sekci Mistrovství ČR ukončené turnaje MCRW_SF22 (TD Nýlt) a MCR_KT66 (TD Glembek) materiál kompletní.
 02.06.2011
 V sekci Turnaje ICCF ukončené turnaje FMT_10_003 (TD Pheby), WS33_SF03 (TD Marthello), WS_O_355 (TD Andruischenko), CT17_PR23 (TD Martin Sanchez) a 
 WSTT_5_10_3 (TD Andruischenko).
 31.05.2011
 V sekci Přátelská utkání ukončen zápas družstev ČR_Finsko 2009 výhrou 38:26 (TD De Blois Figueredo).
 V sekci Resty doplněna partie Portych Václav-Celbr Rudolf ve 3MCR_4D_2LA, doplněno.
 30.05.2011
 V sekci Turnaje ICCF byl ukončen turnaj WSTT_7_09_1 (TD Poleshchuk), S_Open_4PR59 (TD Kracht).
 15.05.2011
 V sekci Turnaje ICCF byl ukončen turnaj WS_M_223 (TD Deforel).
 10.05.2011
 V sekci Memoriály - Memorials ukončen turnaje MMU Memoriál Miroslava Urbance (TD Nývlt).
 01.05.2011
 V sekci Turnaje ICCF doplněné další turnaje start 2011 WS_GMN_026, WS_GMN_027, WS_GMN_028, WS_GMN_029 (vše TD Millstone).
 V sekci Turnaje ICCF doplněné další turnaje start 2010 SUI_25_A (TD Moser) a SUI_25_B1 (TD Rufenacht).
 25.04.2011
 V sekci Turnaje ICCF byl ukončen turnaj WS_M_194 (TD Mirbach).
 V sekci MČR jednotlivců - Championschips startují 1.května turnaje MCR_KT78 (TD Mgr. Sýkora) a MCR_CF39 (TD Mgr. Sýkora).
 24.04.2011
 V sekci Poháry - Cups startují 1.května turnaje PCR_ZK13 (TD Mgr. Sýkora), PCRW_ZK14 (TD Bujnoch) a PCR_ZK15 (TD Mgr. Sýkora).
 19.04.2011
 V sekci Turnaje ICCF byl ukončen turnaj S_Open_4PR19 (TD Ruggeri) a WC33_PR09 (TD Chambers).
 11.04.2011
 V sekci Turnaje ICCF doplněné další turnaje se startem v roce 2010.
 V sekci Turnaje ICCF byly ukončené turnaje  WSTT_7_09_2 (TD Poleshchuk) a MPT_09_009 (TD Pheby).
 10.04.2011
 V sekci Turnaje ICCF doplněné turnaje se startem v roce 2010.
 V sekci Turnaje ICCF byly ukončené turnaje EU_WS_O_029, FMT_10_001, FMT_10_002, MPT_10_002, MPT_10_004, MPT_10_005, S_Open_4PR29,
 WS_H_256, WS_M_246, WS_M_256, WS_O_347, WS_O_348, WS_O_356, WS_O_358, WS_O_359, WS_O_360, WS_O_382, materiál kompletní.
 08.04.2011
 V sekci Turnaje ICCF byl ukončen turnaj EU_WS_M_014 (TD Tinture).
 04.04.2011
 V sekci Resty v turnaji 1MČR_4D_1Liga doplnil p.Pospíšil (jako první) všechny své partie. Ještě jednou mu děkuji za pomoc při kompletaci dříve odehraných turnajů.
 28.03.2011
 Doplnění v sekci Turnaje družstev a start turnajů v sekci MČR jednotlivců.
 Doplněná tabulka a soupisky soutěže 4.členných družstev 3MCR_4D_2L B skupiny, zaslal p.Pospíšil.
 V sekci MČR jednotlivců startuje SKŠ turnaje hrané na serveru 23MCRW_F (TD Nývlt), MCRW_CF37 (TD Mezera) a MCRW_SF25 (TD Mezera)
 26.03.2011
 Aktualizace v sekci Turnaje ICCF ukončen turnaj WS_H_205 (TD Limbert).
 24.03.2011
 V sekci Poháry - Cups startuje 1.dubna poštovní turnaj PCR_ZK12 (TD Mgr. Sýkora)
 V sekci MČR jednotlivců startuje 1.dubna poštovní turnaj MCR_CF38 a MCR_KT77 (TD Mgr.Sýkora)
 22.03.2011
 Aktualizace v sekci Poháry - Cups
 Turnaj 20PCR_F (TD Mgr.Sýkora) byl ukončen a materiál kompletní.
 16.03.2011
 Aktualizace v sekci Turnaje ICCF
 Turnaj VWC2_PR06 (TD Maxwell) byl ukončen (1x odhad) a materiál kompletní.
 13.03.2011
 Aktualizace v sekci Turnaje ICCF
 Turnaj CT17_PR04 (TD Sánchez Ródenas) byl ukončen a materiál k archivaci je kompletní.
 Turnaj WS_M_224 (TD Mirbach) byl ukončen a materiál k archivaci je kompletní.
 07.03.2011
 Aktualizace v sekci Turnaje ICCF turnaj VWC2_PR16
 Turnaj byl ukončen a materiál je kompletní.
 03.03.2011
 
Aktualizace v sekci Turnaje ICCF
 Turnaj CT17_PR29 (TD Martín Sánchez) byl ukončen a materiál je kompletní.
 Turnaj EU_H_1408 (TD Lahdenmäki, Leo) byl ukončen, materiál k archivaci není, jde o poštovní turnaj...
 Turnaj WS_M_214 (TD Mirbach, Thomas) byl ukončen a materiál je kompletní.
 02.03.2011
 Aktualizace v sekci Mistrovství ČR
 
Turnaj MCRE_SF20 (TD Pravec) byl ukončen a materiál je kompletní.
 Turnaj MCR_KT68 (TD Mgr.Sýkora) byl ukončen a materiál je kompletní.
 01.03.2011
 
Aktualizace v sekci Poháry a Turnaje družstev
 
Dopsán výsledek do turnaje 16PCR_ZK1 (Kasík-Fuka 1:0) všechny soubory jsou aktualizované.
 Doplněn zápis do turnaje 3MCR_4D_2LA (Židů-Gřešek ½) všechny soubory jsou aktualizované.
 26.02.2011
 Aktualizace v sekci Turnaje ICCF turnaj CT17_PR39 a VWC2_PR14
 Turnaje byly ukončené a materiál je kompletní.
 24.02.2011
 
Doplnění v sekci Resty
 
Trvá dohledání tabulky a soupisky soutěže 4.členných družstev 3MCR_4D_2L B skupiny.
 U turnajů 4.členných družstev 1MCR_4D_1L, 2MCR_4D_1L, 2MCR_4D_2LA a 2MCR_4D_2LB  jsou archivovány konečné tabulky
 družstev včetně tabulek jednotlivých šachovnic.
 Případné doplnění zápisů partií vítám, zašlete na bucek@skscr.cz ! 
 17.02.2011
 Aktualizace v sekci Turnaje ICCF turnaje VWC2_PR18, WC33_PR05 a WS_M_243
 Turnaje byly ukončené a materiál je kompletní.
 13.02.2011
 Aktualizace v sekci Resty turnaj 9.MCR_F
 Doplnění chybějícího materiálu.
 Děkuji p. Douděrovi za zaslání zápisů: Jiří Kuchta - Lubomír Douděra 0:1, Daniel Priesol - Lubomír Douděra 1:0, Petr Trávník - Lubomír Douděra 1:0.


 
  Nápověda - Help - Info Jiří Buček bucek@skscr.cz